Camper Ayakkabı ✔

CamperGündelik hayatta kullanmak üzere hem rahat hem de şık bir ayakkabı arayanlar için ideal. Hem spor hem de yarı resmi giyime uygun. Aynı zamanda oldukça dayanıklı. Yıllar önce satın aldıklarım bile gayet iyi durumdalar. Deri modeller, yine Camper mağazalarından temin edilebilen boya ile bakım yapıldığında ilk günkü kadar güzel oluyorlar.

Camper ayakkabıların en büyük özelliği tabanları. Tabanında 87 adet yuvarlak çıkıntı var ve bunlar yürürken ayak tabanında oluşan darbeleri emerek dağıtıyor ve ekstra bir konfor sağlıyor. Oldukça esnek malzemelerden üretilen ayakkabıların özellikle yeni modelleri çok hafif. Ayağınızda varlığını hissetmiyorsunuz bile.

Camper ayakkabıların derileri, dikişleri ve bağcık delikleri su geçirmez şekilde tasarlanmış. Deri ve astar arasındaki özel yalıtım malzemesi de ayak ısısını sürekli sabit tutmayı sağlıyor.

Kaliteli malzemeler kullanmalarının yanı sıra, ayakkabının üst bölümü ile tabanını yapıştırma yerine iki ayrı dikiş sistemi ile birleştirerek oldukça dayanıklı ürünler üretiyorlar.

Bu tarzda bir çift ayakkabı almak istediğim zaman doğrudan Camper mağazasına gidiyorum, öyle bir alıştım ki… Ayakkabılıkta sanırım 10 çift filan var.

Satış sonrası hizmeti konusunda hiçbir fikrim yok; onca yıldır alışveriş yapıyorum, hiçbir şikayetim olmadı.

Özetle, kalite, şıklık, rahatlık, dayanıklılık konusunda mükemmel…

Detaylar ve modeller için: camper.com